ANA SAYFA KURUMSAL
ÜRÜNLERİMİZ İŞTİRAKLERİMİZ PROJELERİMİZ İLETİŞİM
Ataç Et Hakkında
/
Kurumsal
/
Ana Sayfa
ATAÇ ET HAKKINDA
Firmamız Latif Ataç tarafından 2008 yılının ocak ayında Latif Kasap ismiyle “Latif usta et pazarı Latif Ataç” şahıs şirketi olarak Et ve et ürünleri piyasasına giriş yapılmıştır. 2011 yılı Mayıs itibariyle şirketleşerek “Ataç organik et ürünleri gıda tic. ltd. şti.” olarak iş hayatına gelişerek devam etmiştir. Bunun yanında markalaşmaya ve kurumsallaşmaya da önem vermiştir, bu bağlamda Ataç Organik Et Ürünleri Şirketi altında Marka ve Perakende olmak üzere ikili bir yapı oluşturmuştur. 

    1′nci Yap Marka: Ürünlerinde kullanmak üzere Markalaşma yolunda “Mistürk” İsmini tercih ederek marka tescilini yaptırmıştır. Belirlemiş olduğu bu marka ile sucuk, kavurma, kasap köfte, Tekirdağ köfte üretim ve satışını yapmaya başlamıştır. 

    2′nci Yapı Peraken: Latif Kasap İsmi ile Kasap Dükkanı olarak Markalı ürünlerimizin ve Çeşitli Et ve Et ürünlerinin satışını yaptığımız dükkanlarımızda 4 yıldır kaliteli ürünlerimizle ile kesintisiz hizmet vermekteyiz.
(0282) 644 66 56
ÜRÜNLERİMİZ
Mistürk Doğal Dana Kavurma (Dilimli Vakumlu)
Mistürk Doğal Dana Kavurma (Baton Bütün)
Mistürk Doğal Fermente Kasap Sucuğu
Mistürk Doğal Dana Kavurma (Dilimli Vakumlu)
Mistürk Doğal Dana Kavurma (Baton Bütün)
Mistürk Doğal Fermente Kasap Sucuğu
KURUMSAL
Firmamız Latif Ataç tarafından 2008 yılının ocak ayında Latif Kasap ismiyle “Latif usta et pazarı Latif Ataç” şahıs şirketi olarak Et v...
DUYURULAR
  • 01
    İslami usullere uygun kesilmiştir.
  • 02
    Ürünlerimiz her daim taze ve doğaldır.
  • 03
    Web sitemiz yayına girmiştir.
İŞTİRAKLERİMİZ
Mistürk
Mistürk
Ataç Organik Et Ürünleri İth. İhr. Gıda Tur. San. Tic. Ltd. Şti. © 2012 |
design by elmasgrafik